Holistyczna Szkoła Trenerów pod żaglami

  • Termin August 21, 2021 - 8:00 am
    August 28, 2021 - 12:00 am
  • Rodzaj

Zapraszam Was serdecznie na rejs po Mazurach, połączony z warsztatami.

Przez tydzień będziemy żeglować, rozmawiać o czym nam się zachce, wygłupiać, śmiać się, budzić się z poranną mgłą, kłaść się spać w kompletnej ciszy brzegu jeziora,  obsługiwać żagle i liny, sterować, nawigować, szukać drogi przez jezioro, rzucać kotwicę, cumować, stawać w porcie i na dziko, dobijać do wysp, bębnić, śpiewać szanty z gitarą i bez, gotować i jeść razem w kokpicie,  pracować nad sobą samym i razem jako grupa, uczyć się żeglarstwa, podziwiać przyrodę za dnia i w nocy śpiąc pod gołym niebem patrząc w gwiazdy przez maszt. Z komarami się dogadałem mamy spokój. Mazurski jeziora obiecały pogodę. Popłyniemy w najbardziej dzikie części jezior. Chyba, że zapragniecie zgiełku to da się załatwić np. w Mikołajkach.

Jacht na który wsiądziemy będzie duży, przestronny, czysty i bezpieczny. Oczywiście jak to jachty będzie stosownie ciasny, i nic na nim nie będzie przypominać normalnego domu choć na tydzień stanie się nim dla nas. Gwarantuję dużo bliskości, nowe umiejętności przetrwania, kolejny poziom integracji, bolące brzuchy i szczęki od śmiechu a ręce i ciała czujące wiatr słońce i przechyły. I, obiecuję, będziecie za tym tęsknić przez cały rok J. No chyba  że te 28 lat pływania co za mną to był sen.

Żeby jechać nic nie trzeba umieć. Ani pływać wpław, ani żeglować. Wszystkiego się nauczycie na miejscu. Ważne żeby chcieć i się zaciekawić.

W ramach pracy warsztatowej będzie o naszej osobistej drodze, o tym co ją determinuje, o godzeniu przeciwieństw, o odnajdywaniu tego co najważniejsze, o śnie, śnieniu, śniącym ciele, procesie, o energii i polu. O świadomości siebie, by iść dalej w najlepszym porządku i mieć energię.  Cała uwaga na rozwój własny w holistycznym ujęciu.  Wszystko w popowskim sosie.

Miejsc mamy maksymalnie 10. Termin rejsu to 21-28 sierpnia 2021r. Za miejsce na jachcie, zaprowiantowanie, prowadzenie rejsu i warsztatów do końca lutego zainwestować trzeba 1200zł, a później 1300zł.

Rejs jest tylko dla absolwentów i uczestników HST. To ma nam ułatwić życie, bo nie będzie trzeba robić treningu interpersonalnego, uczyć się zasad komunikacji, no i wszyscy będą mieli o czym mówić ze sobą na wstępie, o podobieństwie w rozumieniu świata nie wspominam.

Zapisy w formularzu zapisów na www.hst.edu.pl . Wybierz „HST pod żaglami”.

W razie pytań dzwoń proszę śmiało.

Prowadzenie rejsu i warsztatów: Bartek Płazak. Sam.

Opisy podobnych imprez:

http://rozwoj.lifefree.pl/artykul/o-meskim-rejsie-z-warsztatami-wielkie-jeziora-mazurskie-2018,159,1,21249.html

http://rozwoj.lifefree.pl/artykul/pojedz-na-rejs-poplyn-na-warsztat,161,1,4433c.html

Galeria: Pod żaglami

Dodaj komentarz