Techniki prowokatywne w pracy z ludźmi_27-28 luty 2021r.

• Termin February 27, 2021 - 9:00 am
    February 28, 2021 - 5:00 pm
  • Rodzaj

Zapraszam na dwa dni śmiechu, odkrywania siebie, przekraczania granic, pokonywania tabu, otwierania się na to co na co dzień przemilczane, naukę niezwykle dynamicznych i skuteczncych technik oddziaływania na innych ludzi.

To warsztat dla:

Coachów, trenerów, , menagerów, liderów, trenerów personalnych, terapeutów, facylitatorów, moderatorów.To spotkanie dla każdego kto ma odwagę doświadczyć osobiście działania technik prowokatywnych i przekonać się o tym, że podejście prowokatywne jest proste, ciekawe, zabawn, zbliża ludzi, uczy, prowokuje do dobrego, wyzwala to co najlepsze.

Cele warsztatu:
-poznanie założeń twórcy podejścia prowokatywnego Franka Farelly’ego,
-poznanie charakterystyki oddziaływania prowokatywnego  jako metody pracy z ludźmi,
-rozwijanie umiejętności  pracy narzędziami prowokatywnymi (F.Farelly’ego),
-uzyskanie narzędzi prowokatywnych do stosowania w relacjach codziennych i zawodowych,

-uzyskanie świadomości co do warunków skuteczności oddziaływania prowokatywnego,
-uzyskanie świadomości indywidualnych granic prowokowania w pracy zudźmi,

Korzyści z uczestnictwa:
– oswojenie prowokacji jako prowokowany i prowokujący, pierwszy stopień do piekła ;), później jest uwalnianie diabła J

– zwiększenie dystansu do siebie i innych oraz do prowokowania jako metody,
– samopoznanie, samodoskonalenie się – impuls do radykalnego odsuniecia się od tematu lub do przytulenia go z miłością 😉

Metodologia: ćwiczenia warsztatowe pozwalające doświadczyć na sobie działania technik i rozwinąć umiejętność ich stosowania, praca na doświadczeniu, minimum teorii, praktyka, dialog, wspólne poszukiwania.

Prowadzący: Bartosz Płazak,

rekomendacje trenerskie I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, projektuje i prowadzi cykle szkoleniowe dla trenerów, warsztaty i treningi  interpersonalne, rozwojowe, biznesowe, propaguje techniki twórcze, organizuje i prowadzi warsztaty pod żaglami, działa dla biznesu, NGO i dla grup otwartych, twórca i prowadzący Katowickiego Teatru improwizacji Improvokacja, inicjator i prowadzący Holistycznej Szkoły Trenerów, Holistycznej Szkoły życia, w ramach fundacji Rozwiń Skrzydła, którą kieruje.  W latach 2009-2020 zrealizował 20 warsztatów podejścia prowokatywnego w Polsce, uczestnik warsztatów twórcy podejścia prowokatywnego Franka Farellye’go. Prowokatywne gagi  to jego codzienność. Propaguje postawę odpowiedzialnego podejścia do prowokowania zmian. Prowadzi sesje coachingu prowokatywnego. 15 lat pracy trenerskiej.

Inwestycja:    650 zł.

obejmuje: udział w warsztacie, materiały szkoleniowe broszurowe, certyfikat, catering, zestaw prowokatywnych pamiątek do użycia w przyszłości. Zapisy do końca 2020r, zapisy grupowe zniżka.

Termin warsztatu:

27-28 luty 2021r, weekend, 2 dni pracy w godzinach: 9.00 – 17.00.

Miejsce Szkolenia:

Łódź centrum,   ( dokładny adres podamy na 14 dni przed warsztatem)

Informacja i rezerwacja miejsc:

Zgłoszenia: https://hst.edu.pl/formularz/
Info:   502 351 161

Sprawdź czy chcesz być pluszowym misiem czy ugryźć   jak szablozębny tygrys!  Frank Farelly

Zapraszam!