KONTAKT

Adres:
Gajrowskie 12a
11-510 Wydminy

Bartosz Płazak tel. 502 351 161

Obserwuj nas

Alina Sapała

Nauczycielka jogi. Instruktorka medytacji i oddechu.

Absolwentka Akademii Praktyków Jogi, kursu instruktorów medytacji i pranajamy u Macieja Wieloboba, instruktorka reakreacji ruchowej o specjalności ćwiczeń psychofizycznych w systemie hatha-jogi. Absolwentka HST – Holistycznej Szkoły Trenerów. Kontynuuje poznawanie jogi na kursie nauczycielskim RYT200 Ashtanga Vinyasa Jogi. Osobiste poszukiwania znaczenia jogi i jej kontekstu, wraz z samodzielną praktyką zaczęła ponad 25 lat temu. Praktykę w tamtym czasie porzuciła, ale joga już zasiała swoje ziarno pasji, które czekało na wlaściwy moment, aby po latach znów wzrosnąć.

Jogę rozpoznaje jako filozofię, sztukę i ścieżkę działania w systemie ukierunkowanym na pracę, przede wszystkim z umysłem. Doświadcza wpływu praktyk jogicznych na różne warstwy życia i drogę do wolności osobistej. Wierzy, że takiej wolności można doświadczyć znajdując swoją obecność w sobie.

Dwadzieścia lat pracuje w zawodach związanych z prawem celnym i logistyką eksportowo-importową. Wspiera działania w sferze dbania o dobrostan psycho-fizyczny w środowisku  biznesowym. Aktywistka jogi w miejscu pracy.

Zebrane doświadczenia życiowe uważa za niezbędne i koniecznie do zmiany. Wspiera dążania do transformacji jednostkowej i kolektywnej. Pomaga szukać dyscypliny i zadowolenia z bycia w obecności, która mają stać się podstawą zmian. Ufa, że wszystko ma swój sens. Wierzy, że jesteśmy w ciągłej ewolucji, która wymaga pracy nad sobą i wspierania się w tych dążeniach.