KONTAKT

Adres:
Gajrowskie 12a
11-510 Wydminy

Bartosz Płazak tel. 502 351 161

Obserwuj nas

Bartosz Płazak

Trener kompetencji społecznych

Trener kompetencji społecznych. Posiada rekomendacje trenerskie I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuje się w szkoleniach kształtujących kompetencje społeczne: trenerskie, liderskie , handlowe i rozwoju osobistego. Prowadzi warsztaty edukacyjne, treningi interpersonalne, rozwojowe, spontaniczności i twórczości. Podejmuje działania dla biznesu, NGO, uczelni w projektach unijnych i komercyjnych.

Współpracował z u SWPS w Katowicach oraz WSB w Dąbrowie Górniczej. Prowadził grupy dla klientów biznesowych w całym kraju. Jest autorem  projektów złożonych cykli edukacyjnych, programów rozwojowych, outdorowych imprez edukacyjnych, warsztatów rozwoju osobistego pod żaglami. Był trenerem, opiekunem merytorycznym i koordynatorem wielu szkół trenerskich o różnych profilach. Twórca i prowadzący Katowickiego Teatru improwizacji Improwokacja, działającego w oparciu o improwizację, jako sposób na rozwój osobisty i metodę szkoleniową.

Jego warsztaty łączą pracę na procesie grupowym, korzystanie z doświadczenia i zaangażowania grupy, przekaz merytoryczny i praktykowanie. Stosuje klasyczne metody pracy z grupą, metody twórcze i improwizacyjne, podejście prowokatywne, narzędzia autorskie.

Uczestnicy jego szkoleń to pracownicy i kadra zarządzająca firm produkcyjnych, handlowych, banków, przede wszystkim trenerzy oraz osoby poszukujące rozwoju osobistego.

Fascynuje się wiedzą z poogranicza psychologii, fizyki kwantowej i starych tradycji (A.Mindell,D.Hawkins, A.Goswami, D.Chopra, K.Wilber).

Jest w trakcie studiów przygotowujących do pracy terapeutycznej w nurcie psychologii opartej o proces Arnolda Mindella. Ma za sobą szereg innych szkoleń trenerskich i coachingowych pogłębiających kompetencje do pracy z ludźmi. Podejście holistyczne do człowieka i jego otoczenia to jego drogowskaz.

Czas wolny spędza w swoim mazurskim domu ze słomy i gliny. Tworzy tam ośrodek rozwoju osobistego i duchowego. W wolnych chwilach żagle, gitara, praktyki rozwojowe, ekologiczny styl życia.

Ponad 1300 dni na salach szkoleniowych, 17 lat pracy trenerskiej, 17 lat pracy w dużych firmach, na rożnych stanowiskach, kieruje fundacją Rozwiń Skrzydła, mieszka w Sosnowcu, Warszawie i Gajrówce. ur 1972