KONTAKT

Adres:
Gajrowskie 12a
11-510 Wydminy

Bartosz Płazak tel. 502 351 161

Obserwuj nas

Iza Sztandera

Przewodniczką i mentorką doul

Z wykształcenia mgr inż. ochrony środowiska, certyfikowana doula, zrzeszona w Stowarzyszeniu Doula w Polsce, dyplomowana promotorka karmienia piersią, instruktorka aktywnej szkoły rodzenia, a także doradca macierzyński.

Od 2016 r. jest przewodniczką i mentorką doul w procesie certyfikacji zawodowej. Prowadzi warsztaty dla uczestniczek Akademii Wsparcia Okołoporodowego, szkoli w Centrum Nauki o Laktacji. Od zawsze z radością i satysfakcją.

Absolwentka kursów One Brain, metody usunięcia stresu emocjonalnego i przywrócenia Integralności Ciała, Umysłu i Ducha poprzez pracę wszystkich jego struktur w procesach umysłowych, emocjonalnych i wegetatywnych jednocześnie. Ukończyła Holistyczną Szkołę Trenerów i pogłębia ścieżkę świadomej pracy z emocjami i ciałem w grupach warsztatowych i szkoleniowych. Bierze udział w szkoleniu opartym na naukach rdzennych szamanów.

Współprowadząca grupy wsparcia Pozytywnie o porodzie, współautorka książek “Mamy dla mamy” oraz “Ćwiczenia z tulenia na pierwsze 52 tygodnie życia”.

Czułe i merytoryczne podejście doulowego towarzyszenia kobiecie i umacniania jej, stało się dla niej główną wartością w życiu zawodowym i rozlało się na wszelkie dziedziny, którymi Iza się zajmuje. Swoje zamiłowania realizuje przez holistyczne wsparcie: fizyczne, emocjonalne, edukacyjne i ceremonialne.