KONTAKT

Adres:
Gajrowskie 12a
11-510 Wydminy

Bartosz Płazak tel. 502 351 161

Obserwuj nas

Paulina Plewczyńska

Coach, trener kompetencji miękkich

Coach, trener kompetencji miękkich i trenerka zmiany. Od wielu lat wspiera innych w różnych obszarach ich życia, zarówno w tych biznesowych jak i bardziej osobistych. Jest zwolenniczką rozwijania sztuki słuchania samej siebie. To co, łączy wszystkie jej działania to wiara w to, że różnorodność ludzi jest pięknem samym w sobie i każdy z nas może być dokładnie tym, kim chce, czuć to, co czuje i wyrażać siebie, tak, jak mu to przychodzi do głowy.

Wie, jak wiele kosztuje danie sobie do tego prawa, ile czasu trwa docieranie do siebie i jak łatwo można to w natłoku codzienności gubić. Jako coach stwarza przestrzeń do szukania siebie w sobie. Pomaga planować, określać cele i kierunki. Warsztaty, które organizuje i sesje, które prowadzi często obejmują takie tematy jak autentyczność i zaufanie do siebie.

Osoby, którym towarzyszy mówią, że dostali wsparcie by nazwać to, czego nie wypowiadali głośno, a co od dawna wiedzieli i czuli głęboko w sobie. Mówią, że to praca, która na codzień owocuje w ich codzienności w postaci konkretnych decyzji, planów i zmian.

Mówi o sobie: temat autentyczności i bycia ze sobą w kontakcie jest dla mnie o tyle ważny, że i ja byłam w pułapce chęci bycia i życia jak… bliżej nieokreśleni „inni”. Praca z swoimi wartościami i przekonaniami, określanie moich zasobów, akceptacja ciemniejszej strony siebie – to wszystko pomogło i wciąż pomaga mi patrzeć w siebie i określać, czego chcę od życia i co dla siebie wybieram.

Z Holistyczną Szkołą Trenerów jest związana od ponad roku. Jako absolwentka i obecnie jako trenerka w Holistycznej Szkole Trenerów i Holistycznej Szkole Życia. Pracy z ludźmi uczyła się też na wielu kursach i szkoleniach, między innymi w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET oraz w Pracowni Coachingu Novo.

Od dwóch lat interesuje się mocniej tematem projektowania i moderuje projekty przy pomocy metody Design Thinking.

Prywatnie uwielbia być na łonie natury, czytać i pisać. Od 10 roku życia prowadzi pamiętniki (większość z nich ma do tej pory) i praktykuje pisanie w strumieniu świadomości (polecam!). Ma praktykę teatralną i wokalną.