KONTAKT

Adres:
Gajrowskie 12a
11-510 Wydminy

Bartosz Płazak tel. 502 351 161

Obserwuj nas

termin: 5 maj - 30 czerwca 2020
forma: warsztaty

Zapraszam serdecznie do udziału w Męskim Kręgu On Line.
Wspólna praca nad duchowym pokarmem, pociągnijmy tę linę razem.

 

Hej
To co dzieje się wokół nas stawia wyzwania zawsze. Teraz w dobie Koronacji tym bardziej. Wyzwania inne, nieznane, nowe. Męski świat wewnątrz nas stawia pytania co dalej, jak dalej, co robić czego nie robić, gdzie, jak, z kim, kim jestem kim będę…. Może cześć z Was jak ja znieruchomiała z wyboru, może z przymusu… Może część z Was tak jak ja działa w każdej chwili kiedy znajduje do tego okazję. Może myślicie jak ja niekiedy jakby tu przed tym wszystkim się ukryć. Mężczyzna w tym czasie ma sporo do ogarnięcia. W tym siebie, dobrze by od tego zaczął.
Wierzę i wiem już po pierwszych doświadczeniach, że wymiana myśli, wrażeń, pomysłów, energii w męskim gronie absolwentów i uczestników HST wzbogaca, dodaje sił, pozwala wziąć oddech. Wszyscy bowiem mamy doświadczenie z tą samą myślą (HST) i umiejętności z niej wynikające, a także to coś co sprawiło, że znaleźliśmy się w tym kręgu i teraz nas niesie już od wstępu spotkania.

Zapraszam Was do kręgu męskiego HST on line. W tych czasach to jedyna opcja na pracę grupową. Coraz jednak bardziej akceptująco na nią patrzę, bo pozwala siedzieć ze sobą w jednym czasie ludziom z Poznania, Krakowa, Nowego Sącza, Łodzi, Warszawy i Gajrowskich . Ponad odległością.

Przebieg: siadamy, dzielimy się tym co widzimy, co w nas, jakie emocje, jakie rozwiązania problemów, jak sobie radzimy z tym co jest, co w relacjach, co ze zdrowiem, jak widzimy siebie, przyszłość, można wnieść swój problem i prosić o wsparcie, na tym tle pomówimy o męskości później, można tylko słuchać itp. Na koniec spotkania proponuję Wam pracę (ćwiczenie) rodem z mojej pracy z Psychologią opartą o Proces A. Mindella, które dopełni spotkanie.
Cel tego spotkania to złapać oddech w męskim gronie, nabrać energii, wzmocnić poczucie wspólnoty, zrozumienia, bycia w grupie.

Spotkania są otwarte, Każdy może przyjść i czy nas jest 3 czy 23 jest ok. Jedyne ograniczenie to pojemność łącza.
Prowadziłem już takie kręgi, dają piękną energię męską, do przodu, na najbliższy czas i refleksję do wewnątrz na dłużej. Czuję, że teraz potrzebujemy męskiego kręgu. Ja na pewno.
Moja praca dla Was bezcenna 🙂 (0zł). Jeśli krąg będzie Ci służył, jeśli ćwiczenia będą Ci przynosić wartość, – przelej darowiznę w kwocie według uznania na konto Fundacji.

Czas trwania kręgu 2-3 h. Może krócej – jeśli tak wolelibyście, napiszcie.
Dzień – wtorek. Godzina 19.

Do grupy męskiej HST (to zaproszenie) zapraszam również uczestników warsztatów ojców i synów Lato Leśnych Ludzi.Uczestnicy spoza naszej grupy mogą dołączać na Wasze zaproszenie lub po rozmowie telefonicznej ze mną 502351161

Platforma elektroniczna do uzgodnienia, ja pracuję na Jitsi.
Link do spotkania:
https://meet.jit.si/M%C4%99skiKr%C4%85gnaLinie.HSTMKOLHST

Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam
Bartek