KONTAKT

Adres:
Gajrowskie 12a
11-510 Wydminy

Bartosz Płazak tel. 502 351 161

Obserwuj nas

Opinie uczestników

"Sesje z Bartkiem są tymi momentami zatrzymania i głębokiego spotkania ze sobą"

W moim zabieganym, “zajętym” życiu sesje z Bartkiem są tymi momentami zatrzymania i głębokiego spotkania ze sobą. Na co dzień to ja pomagam innym, tym bardziej doceniam wartość tych sesji. Wcześniej uczestniczyłam w wielu warsztatach i różnych formach pracy ze sobą, ale te właśnie spotkania zawierają wszystko to w jednym. Dotykam często trudnego, mierzę się z tym, co zepchnięte głęboko, czuję to, na co wcześniej nie dawałam sobie zgody, odkrywam swój potencjał. To taka moja wędrówka do siebie, do siebie w pełni, z mądrym wsparciem Prowadzącego. Jego uważność, doświadczenie i ogrom narzędzi powodują, ze każda sesja jest odkryciem, głębszym zrozumieniem, uwolnieniem – czy siadam do nich z konkretnym pytaniem, czy z cichym „ nie wiem”. Dziękuję Bartku.

Joanna

"Do pracy z Bartkiem przekonały mnie opinie znajomych"

Do pracy z Bartkiem przekonały mnie opinie znajomych, którzy mieli wcześniej okazję z nim działać.
Jasno poczułem, że i ja chcę się z nim spotkać.
Zestaw kompetencji jaki prezentuje jest unikatowy i bardzo uniwersalny jednocześnie.
Polecam pracę z Bartkiem osobom, które chcą wejść na wyższy poziom swoich kompetencji społecznych, zawodowych, chcą odpakować swoją kreatywność lub zwiększyć świadomość.
Niezależnie czy celem jest praca z grupą, z drugim człowiekiem czy po prostu samorozwój. Indywidualne sesje z Bartkiem pomogły mi lepiej zrozumieć siebie i być w lepszym, bardziej czytelnym kontakcie ze swoimi emocjami.

Grzegorz

"Co mi daje praca z Bartkiem?"

Co mi daje praca z Bartkiem:
– poruszając wątki związane z pracą trenera, czuje się pod stałą superwizją. Podszlifowałem trenerski “metapoziom” i nie przenoszę “swojego” na życie grupy,
– usystematyzowałem sobie to, czego tak naprawdę potrzebuje, trzymam się “planu”,
– dzięki regularnym spotkaniom “trudne sprawy” załatwiam świadomie i inaczej niż zwykle, co uwalnia mnie od niewspierających schematów i przekonań,
– styl pracy jest zrównoważony, dotykamy tego co w cieniu i tego co ciągnie do światła.
Polecam,

Andrzej

"[...] każda sesja z Bartkiem zmienia moje patrzenie na siebie [...]"

Do momentu pracy z Bartkiem, pomimo wielu kursów, szkoleń, przeczytanych książek nie umiałam przepracować swojej historii, moich blokad, czy oporu, odpuścić tego co leżało mi na sercu. Już po pierwszej sesji z Bartkiem poczułam, że coś się we mnie zmienia. Teraz widzę jak dużą pracę wykonałam podczas sesji, jak bardzo poszłam do przodu, zostawiając to co było, wybaczając sobie i innym. W końcu rozpoczęłam świadome, dojrzałe życie. Czuję radość, gdyż każda sesja z Bartkiem zmienia moje patrzenie na siebie, moją historię. Każda sesja umacnia mnie w mojej mocy, której jestem bardziej świadoma. Zaufanie, bezpieczeństwo, wsparcie i towarzyszenie w mojej zmianie to najtrafniejsze słowa, ktore opisują sesje z Bartkiem. Czuję ogromną wdzięczność, bo czuję i widzę swoją zmianę, prawdziwą siebie za którą tak bardzo tęskniłam.

Agnieszka

"Bartek towarzyszy mi w sesjach indywidualnych  dzięki którym czuję i widzę zmiany w sobie i moim otoczeniu"

Bartka poznałam ponad rok temu zapisując się do HST. Nie miałam pojęcia na co się piszę ;). Na zdjęciu w sieci niepozorny gość. Zabrał mnie na przygodę w szkole trenerów pełną dobrej energii, nauki, prawdziwości, doświadczania, ściągania maski, pozbywania  się starych programów. Zobaczyłam bycie w obecności z całą grupą i jednocześnie z każdym  uczestnikiem. Wiedza i doświadczenie jakimi Bartek podzielił się na warsztatach, w których miałam przyjemność uczestniczyć nadała nowe, lepsze jakości mojej pracy trenerskiej.
Od jakiegoś czasu Bartek towarzyszy mi w sesjach indywidualnych  dzięki którym czuję i widzę zmiany w sobie i moim otoczeniu. Nabieram lekkości, akceptacji i zrozumienia dla siebie, innych i świata. Odkrywam ile w sobie mam kolorów, szaleństwa, emocji, trudności i jakie to wszystko jest ważne.
Cenię sobie różnorodność, na którą w tej pracy jest miejsce: czasem pracujemy na poważnie, czasem z humorem, a czasem z przytupem- zawsze w poczuciu bezpieczeństwa i bez ocen. To co miałam zrobić aby ta współpraca przynosiła mi nowe jakości do mojej codzienności to zaufać. Zaufałam i dziękuję:)”

Daria

"[...] Ogromna wdzięczność! Za Jego uważność, intuicję, wiedzę, [...]"

Pracuję z Bartkiem indywidualnie od 2 lat. Wcześniej jako uczestniczka szkoły trenerów HST. Co mogę powiedzieć?? Dziękuję… Ogromna wdzięczność!
Za Jego uważność, intuicję, wiedzę, terapeutycznego “nosa”. Za to, że już na wstępie zaznaczył, że “nie będzie moim tatusiem” i konfrontował mnie ze wszystkim, co wymagało zobaczenia. Czy było wygodnie – wiele razy nie! Nie obyło się bez wielu łez, smutków, złości. Ale dzięki Niemu odkryłam, że w pracy nad sobą dzieje się najwięcej, gdy przestaje mi być wygodnie, gdy dochodzę do mojego punktu przegięcia. Wielokrotnie Bartek zaskakiwał mnie wybranymi metodami pracy, którymi z taką łatwością żonglował. “Narysuj, porusz się, poczuj, bądź teraz…” Pokazał mi drogę do moich uczuć, emocji i sprawił, że przestałam się ich bać. Nigdy z nikim nie odkryłam tak wiele o sobie i nie zrobiłam tak dużego progresu. Z nim przeszłam wiele moich progów, które wyskakiwały, gdy zbliżaliśmy się do kolejnego ważnego odkrycia. Chcę pracować z Bartkiem dalej i polecam Go każdemu, kto chce być bliżej siebie i zrozumieć siebie.

Agnieszka

"Bartek jest doskonałym przewodnikiem"

Praca z Bartkiem to dla mnie niezwykła i odkrywcza podróż w głąb siebie. Daje mi głębsze poznawanie, odkrywanie nowego i integrację polaryzacji, które podczas sesji stają się bardziej oczywiste.
Bartek jest doskonałym przewodnikiem, wyczuwającym każdy najmniejszy szczegół zwiastujący nowy wątek. To pozwala mi poczuć się swobodnie z zaufaniem jeszcze dalej zanurkować i znaleźć zasoby dzięki, którym wynurzę się na powierzchnię z poczuciem wzmocnienia i własnej siły.

Iza

Jeśli interesuje Cię Holistyczna,
masz pytania do nas,
chcesz się zapisać
skontaktuj się.