KONTAKT

Adres:
Gajrowskie 12a
11-510 Wydminy

Bartosz Płazak tel. 502 351 161

Obserwuj nas

termin: 2023
forma: rejs po wielkich jeziorach

Zapraszam Was serdecznie na rejs po Mazurach, połączony z warsztatami.

Przez tydzień będziemy żeglować, rozmawiać o czym nam się zachce, wygłupiać, śmiać się, budzić się z poranną mgłą, kłaść się spać w kompletnej ciszy brzegu jeziora,  obsługiwać żagle i liny, sterować, nawigować, szukać drogi przez jezioro, rzucać kotwicę, cumować, stawać w porcie i na dziko, dobijać do wysp, bębnić, śpiewać szanty z gitarą i bez, gotować i jeść razem w kokpicie,  pracować nad sobą samym i razem jako grupa, uczyć się żeglarstwa, podziwiać przyrodę za dnia i w nocy śpiąc pod gołym niebem patrząc w gwiazdy przez maszt. Z komarami się dogadałem mamy spokój. Mazurski jeziora obiecały pogodę. Popłyniemy w najbardziej dzikie części jezior. Chyba, że zapragniecie zgiełku to da się załatwić np. w Mikołajkach.

Jacht na który wsiądziemy będzie duży, przestronny, czysty i bezpieczny. Oczywiście jak to jachty będzie stosownie ciasny, i nic na nim nie będzie przypominać normalnego domu choć na tydzień stanie się nim dla nas. Gwarantuję dużo bliskości, nowe umiejętności przetrwania, kolejny poziom integracji, bolące brzuchy i szczęki od śmiechu a ręce i ciała czujące wiatr słońce i przechyły. I, obiecuję, będziecie za tym tęsknić przez cały rok J. No chyba  że te 28 lat pływania co za mną to był sen.

Żeby jechać nic nie trzeba umieć. Ani pływać wpław, ani żeglować. Wszystkiego się nauczycie na miejscu. Ważne żeby chcieć i się zaciekawić.

W ramach pracy warsztatowej będzie o naszej osobistej drodze, o tym co ją determinuje, o godzeniu przeciwieństw, o odnajdywaniu tego co najważniejsze, o śnie, śnieniu, śniącym ciele, procesie, o energii i polu. O świadomości siebie, by iść dalej w najlepszym porządku i mieć energię.  Cała uwaga na rozwój własny w holistycznym ujęciu.  Wszystko w popowskim sosie.

Miejsc mamy maksymalnie 8

Za miejsce na jachcie, zaprowiantowanie, prowadzenie rejsu i warsztatów do końca lutego zainwestować trzeba 

Rejs jest tylko dla absolwentów i uczestników HST. To ma nam ułatwić życie, bo nie będzie trzeba robić treningu interpersonalnego, uczyć się zasad komunikacji, no i wszyscy będą mieli o czym mówić ze sobą na wstępie, o podobieństwie w rozumieniu świata nie wspominam.

Zapisy: prześlij sms “zgłaszam się na rejs” na nr 502351161 oddzwonię ze szczegółami. 

W razie pytań dzwoń proszę śmiało.

Prowadzenie rejsu i warsztatów: Bartosz Płazak 

Opisy podobnych imprez:

http://rozwoj.lifefree.pl/artykul/o-meskim-rejsie-z-warsztatami-wielkie-jeziora-mazurskie-2018,159,1,21249.html

http://rozwoj.lifefree.pl/artykul/pojedz-na-rejs-poplyn-na-warsztat,161,1,4433c.html

Galeria: Pod żaglami